Wymiana

 1. Zakupiony towar można wymienić na inny model lub rozmiar w okresie czternastu dni od dostarczenia przesyłki, po wcześniejszej konsultacji z nami drogą mailową.
 2. Pudełko proszę zapakować w papier i dopiero wtedy skleić taśmą. Do paczki proszę włożyć wydrukowany i wypełniony formularz wymiany.
 3. Koszt odesłania wymienianego produktu do sprzedawcy ponosi klient. Sprzedawca zobowiązuje się wymienić produkt niezwłocznie, nie później niż terminie czternastu dni od dnia otrzymania wymienianego produktu przez sprzedawcę. Pierwsza wymiana towaru-przesyłka do klienta gratis.
 4. Wybrany koszt dostawy należy wpłacić na podany numer konta:

  Lubiebuty.pl Zawada i Gawęda sp.j.

  ul. Kaliska 30,

  99 – 100 Łęczyca

  KONTO BANKOWE: PKOBP 37 1020 3440 0000 7202 0238 7892

 5. Przesyłkę proszę odesłać na adres: Lubiebuty.pl Zawada i Gawęda sp.j. ul. Kaliska 30 99-100 Łęczyca.
 6. Wymiana może zostać dokonana na inny produkt o cechach określonych przez Klienta pod warunkiem jego dostępności w sklepie internetowym.
 7. W wypadku różnicy w cenie pomiędzy produktem wymienianym, a tym na który ma nastąpić wymiana, odpowiednio Klient będzie obowiązany do dopłaty różnicy albo sprzedawca do jej zwrotu. Produkt wymieniany w tym trybie powinien być w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu.

Pobierz formularz